Menu

In-company training en workshop: Vrouwen en hormonen

30 september 2016 - Voor bedrijven
In-company training en workshop: Vrouwen en hormonen

Vrouwen en hormonen:

Hormonen zijn stofjes die belangrijke processen in ons lichaam in gang zetten. Als de hormoonhuishouding niet in balans is kan dat veel klachten geven.

Tijdens deze workshop bespreken we veel voorkomende klachten bij disbalansen in de oestrogeen, progesteron, testosteron en groeihormoonhuishouding.

Natuurlijk komen we ook met oplossingen en preventie door middel van voeding, voedingsstoffen, kruiden en lifestyle.

Deze workshop is voor alle vrouwen van alle leeftijden die bewust met hun gezondheid en voeding bezig willen zijn.

Ben je voedingscoach en wil je de workshop direct downloaden? Klik hier

Bent u eigenaar van een bedrijf, organisatie of fitnesscenter en wilt u voor uw medewerkers, collega’s of leden een training/workshop booken? Neem dan contact met ons op, klik hier!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin